NADAJEMY LEPSZY KIERUNEK TWOIM FINANSOM

Komisja Zakładowa NSZZ „Solidarność” w Przedsiębiorstwie Budowy Kopalń PeBeKa_S.A. w Lubinie informuje, iż we współpracy z Financial Solutions Zagłębie Miedziowe ruszyliśmy z PROGRAMEM „NADAJEMY LEPSZY KIERUNEK TWOIM FINANSOM”.

KARTA, którą w ramach programu otrzyma każdy członek NSZZ „Solidarność” w PeBeKa S.A., uprawnia przede wszystkim do indywidualnej obsługi w zakresie: kredytów hipotecznych i gotówkowych
oraz ubezpieczeń i programów oszczędnościowych na specjalnych warunkach tylko dla naszych członków.

DZIĘKI KARCIE MOŻNA RÓWNIEŻ KORZYSTAĆ ZE ZNIŻEK OFEROWANYCH PRZEZ PARTNERÓW PROGRAMU.

Wchodząc na stronę www.rozwiazaniafinansowe.pl/solidarnosc można dowiedzieć się więcej na temat karty i programu oraz zapoznać się z regulaminem.

ZACHĘCAMY WSZYSTKICH CZŁONKÓW DO ZGŁASZANIA SIĘ OSOBIŚCIE PO ODBIÓR KARTY W BIURZE ZWIĄZKU NSZZ „SOLIDARNOŚĆ”.

(0 głosów)
Wyślij wiadomość

Dyżury prawnika

Grudzień 2018